Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przegląd Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty

Jury pierwszego dnia tworzyli: Marta Fortuna, Jan Borek oraz Piotr Madura. W kategorii solistów klas 0 – 3 1 miejsce przyznali Zuzannie Bukowskiej, 2 miejsce: Zofii Mroczce z SP nr 8 oraz Laurze Jedlińskiej, 3 miejsce: Emilii Drąg z MOK Dębica, Antoninie Barnaś z Vocal Studio Dębica i Karolinie Wojtyle z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Wyróżnienia otrzymali: Agata Borowiec z SP nr 5 i Justyna Staroń z SP w Głobikowej. W kategorii solistów klas 4 – 6 1 miejsce przyznano Julii Sikorze z SP w Stobiernej i Zuzannie Śliwie z Vocal Studio Dębica, 2 miejsce: Zuzannie Stanoch z SP w Chotowej i Katarzynie Czerwiec z SP w Straszęcinie, 3 miejsce: Wiktorii Kawie z Muzykomanii w Nagawczynie, Julii Kosowskiej z SP w Straszęcinie, Marcelinie Pisarz z SP w Wiewiórce i Martynie Poznańskiej z SP w Pilźnie. Wyróżnienia: Aneta Pytel z SP w Chotowej, Oliwier Stochel z MOK Dębica, Daria Czaja z MOK Dębica, Zofia Gawle z SP nr 5 i Tymoteusz Ferenc z SP nr 8. W kategorii zespołów jury przyznało wyróżnienie Zespołowi Wokalnemu z SP w Pustkowie Osiedlu.

Drugiego dnia jury tworzyli: Agnieszka Augustynowicz, Jan Borek i Paweł Adamek. W kategorii uczniów klas VII – VIII oraz gimnazjów I miejsce przyznano Sarze Chwastek z MOK Dębica i Norbertowi jedlińskiemu z Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica. II miejsce przyznano Weronice Chmurze z SP w Woli Wielkiej. III miejsce: Martyna Josypów z SP nr 11 i Mateusz Szymczyk z ZS w Podgrodziu. Wyróżnienia: Katarzyna Kubicka z ZS w Podgrodziu, Aleksandra Świder z CKiB gminy Dębica, Emilia Węgrzyn z MOK Dębica oraz Maksymilian Wygonik za akompaniament. W kategorii zespołów wyróżnienie przyznano Zespołowi Wokalnemu z CKiB gminy Dębica a nagrodę wręczono zespołowi The Flowers z ZS nr 2 w Dębicy.

Gratulując nagrodzonym i wyróżnionym jurorzy zwrócili jednak uwagę na zbyt pesymistyczny nastrój wykonywanych utworów. Apelowali, aby w przyszłym roku korzystać z kolęd i pastorałek, które charakteryzują radosny okres Bożonarodzeniowy.

Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.