Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pracownicy MOPS w Dębicy na konferencji w Rzeszowie

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy: Agnieszka Krysiak, Edyta Dwojak i Agata Zięba wystąpiły jako prelegentki na konferencji naukowej pn. „Działania interdyscyplinarne na rzecz dziecka i rodziny w obszarze pomocy społecznej”.

Konferencja odbyła się w Rzeszowie,  a jej organizatorami byli: Wydział Socjologiczno-Historyczny, Instytut Socjologii oraz Zakład Socjologii Rodziny i Problemów Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współorganizatorzy konferencji: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego – Podkarpackie Centrum Pomocy Społecznej. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele organizatorów, zaproszeni goście, studenci. Z ramienia MOPS w Dębicy: Małgorzata Kędzior, dyrektor MOPS Dębica,  Marzena Socha, zastępca dyrektora MOPS i Anna Sozańska, kierownik Działu Integracji i Pomocy Środowiskowej.

Zebrani z wielkim zainteresowaniem wysłuchali referatów wygłoszonych przez pracowników MOPS w Dębicy. Agnieszka Krysiak, asystent rodziny miała wystąpienie pt. „Asystent rodziny w MOPS w Dębicy – przykłady dobrych praktyk”, Edyta Dwojak, pracownik socjalny: „Praca socjalna na rzecz rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi. Warsztat pracownika socjalnego na przykładzie MOPS w Dębicy”, Agata Zięba, starszy pracownik socjalny: „Pogłębiona praca socjalna z osobą w podeszłym wieku. Studium przypadku”.

źródło: MOPS w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.