Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nowy sprzęt w wypożyczalni MOPS

4 łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem, 4 materace przeciwodleżynowe oraz trenażer to sprzęt rehabilitacyjny o który w ostatnich dniach wzbogaciła się Bezpłatna Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy działająca przy ulicy Ratuszowej.

Biuro Bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych mieści się w siedzibie MOPS przy ulicy Akademickiej 12 w pokoju nr 14 i pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Ze sprzętu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu dębickiego. Bezpłatne wypożyczenie sprzętu następuje na podstawie zaświadczenia lekarskiego o konieczności podjęcia rehabilitacji. Maksymalny okresy wypożyczenia to 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Dodatkowych informacji w sprawie sprzętu oraz możliwości jego wypożyczenia można uzyskać w biurze wypożyczalni lub telefonicznie: 14 681-87-13, e-mail: wypozyczalnia@mops-debica.pl.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.