Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Strażacy uratowali kota, który wpadł do studni

Wczoraj w Łękach Górnych strażacy z Państwowej Straży Pożarnej uratowali kota, który wpadł do studni o głębokości 20 metrów.
„Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny otrzymał o godz. 10.36. Strażacy na miejsce  przybyli o godz. 10.59. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, iż do przydomowej studni wpadł kot. Studnia była pusta i miała około 20 metrów głębokości. Działania straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz  wyciągnięciu kota przy użyciu liny i koszyka wiklinowego użyczonego od mieszkańców. Cała akcja trwała niespełna 30 minut” – informuje redakcję Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.