Previous
Next

38. Rodzinna Pielgrzymka do Tuchowa wraz z Siostrami Służebniczkami

1 maja tradycyjnie odbyła się Rodzinna Pielgrzymka do Tuchowa wraz z Siostrami Służebniczkami. Podczas pielgrzymki, która odbyła się już po 38 pielgrzymi proszą Maryję o dar nowych powołań.

„Cieszymy się że wraz z Placówka Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” kroczyli z nami Rodzice i Rodzeństwo. Wspólna pielgrzymka była okazją do wzajemnego poznania, wspólnej modlitwy. Cieszymy się że udało się wyjazd zorganizować wspólnie z Ochronką Sióstr Służebniczek z Dębicy” – napisały na swoim profilu FB Siostry Służebniczki

Fot. Siostry Służebniczki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.