Previous
Next

50-letnia kobieta zatrzymana na ul. Poddęby miała prawie 2 promile alkoholu

W piątek przed godz. 23 na ulicy Poddęby w Dębicy, policjanci dębickiej prewencji, zatrzymali do kontroli kierującą toyotą yaris. 50-letnia mieszkanka Dębicy została przebadana alkomatem, który wykazał w jej organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Następne zdarzenie z udziałem nietrzeźwego kierowcy miało miejsce w sobotę około godz. 9.35 w Brzostku na ulicy Łukasiewicza. Kierujący peugeotem został zatrzymany do kontroli przez dębicką drogówkę. Kierującym okazał się 20-letni mieszkaniec Jasła. Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol. Kierującego peugeotem przebadano alkomatem, który wykazał w jego organizmie blisko pół promila alkoholu. W obu przypadkach policjanci zatrzymali prawa jazdy kierującym.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.