Previous
Next

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość. Obaj kierowcy dostali mandaty po 1500 złotych każdy i po 13 punktów karnych

O 60 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 35-letni motocyklista. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, podczas ubiegłego weekendu, za nadmierną prędkość zatrzymali prawo jazdy jeszcze jednemu kierowcy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, dwóch kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 35-letni mieszkaniec Zabrza, który kierując motocyklem kawasaki, jadąc w sobotę przez Brzostek, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 60 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Również w sobotę w Brzostku, policjanci zatrzymali prawo jazdy 27-letniemu mieszkańcowi Piotrkowic. Mężczyzna jechał ssang yongiem korando z prędkością 101 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz 13 punktami karnymi.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.