Previous
Next

Dębicka mleczarnia na filmie z 1993 roku ! Zobaczcie koniecznie !

Dymiący komin dębickiej mleczarni i jej zabudowania o świcie, dzisiejszy Plac Solidarności jeszcze bez pomnika Jana Pawła II i znacznie mniej miejsc parkingowych w tej okolicy niż dzisiaj. Szkoła Muzyczna i kawał zieleni przed nią, ale jeszcze bez fontanny obok banku i ulica Kościuszki jeszcze z pomnikiem 20-lecia wyzwolenia Dębicy.

Kościół Świętej Jadwigi widziany z dwóch stron – od strony ul. Kościuszki w okolicach Szkoły Muzycznej i od strony ul. Rzeszowskiej z świerkami na pierwszym planie.
Wschód słońca nad Dębicą w 1993 roku !
Pamiętacie takie widoki ? Zapraszamy do dyskusji na nasz FB

Przeczytajcie także:

Poznajecie? Unikalne zdjęcia dębickiej mleczarni i „Kefirka”. Dziś nie ma już tego miejsca. – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)
Mleczarnia w Dębicy. Kto ją pamięta ? – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.