Previous
Next

KS Wisłoka Dębica świętuje 115. rocznicę swojego istnienia

Pod hasłem „Wisłoka Stary Polski Klub – Biesiada Historyczna” jutro, 24 września KS Wisłoka będzie kontynuowała obchody jubileuszu 115 – lecia istnienia Klubu – najstarszych Biało – Zielonych w Polsce. Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 w Sportowej Stodole, gdzie przy grillu i dobrej muzyce, uczestnicy będą mieli okazję przenieść się do świata biało-zielonej historii.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie m.in. jubileuszowy spot klubu , a zaproszeni goście – byli zawodnicy oraz inne osoby związane z działalnością Klubu – przedstawią historię Klubu od momentu powstania w czasach istnienia Galicji.

O przedwojennej Dębicy i Wisłoce opowie dr Arkadiusz Więch, a dzięki zaprezentowanym podczas prelekcji slajdom zgromadzeni będą mogli przenieść się do Dębicy z czasów początku XX wieku i przed II wojną światową. Potem przedstawiona zostanie Dębica z lat powojennych, a świadkowie tamtych wydarzeń opowiedzą o minionych dekadach każdej sekcji Klubu.

Podczas biesiady jak planują organizatorzy uczestnicy będą zaproszeni do korzystania z otwartego mikrofonu i spontanicznego dzielenia się anegdotami, wspomnieniami lub historiami związanymi ze światem sportu, wydarzeniami obrazującymi historię KS Wisłoka oraz zostanie przeprowadzony quiz z nagrodami, a pytania będą dotyczyły historii klubu, znanych zawodników, ważnych wydarzeń i osiągnięć.

Główne obchody jubileuszu 115 – lecia KS Wisłoka odbędą się 7 października i rozpoczną się msza świętą w sanktuarium w Zawadzie. W dalszej części obchodów zaplanowane zostały prezentacje drużyn i mecz Wisłoka – wieczysta Kraków. Na zakończenie zaplanowano imprezę przy grillu i kapeli.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.