Previous
Next

Nowy organista rozpoczyna pracę w parafii

Dzisiaj, 24 września w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie pracę jako organista rozpoczyna Piotr Jagiełło- Stanowski, który razem z Panem Stanisławem będzie dbał o oprawę liturgiczną w parafii.

Piotr Jagiełło- Stanowski ma wszechstronne przygotowanie muzyczne. Ukończył Szkołę Muzyczną w Rzeszowie, Akademię Muzyczną w Poznaniu specjalność flet. Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet i Agder Kristiansand w Norwegii.

„Cieszymy się ogromnie że chce razem z nami tworzyć dom, jakim jest nasz kościół. Panu Piotrkowi życzymy, aby talent muzyczny, jakim Bóg Go obdarzył, mógł rozwijać w służbie liturgii naszego kościoła parafialnego. Życzymy też wielu błogosławieństw w pracy, i wstawiennictwa patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii. no i dobrego samopoczucia wśród nas parafian’ – można przeczytać na stronie parafii pw Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie.

źródło: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.