Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk. Wciąż nie podjąłem decyzji o kandydowaniu na burmistrza Dębicy

IMG_4268Mariusz Szewczyk wciąż nie wie czy wystartuje w jesiennych wyborach na burmistrza Dębicy. Jak powiedział nam w rozmowie telefonicznej to nie zależy tylko od niego. Ta sprawa dotyczy szerszego kręgu osób i czekam na ich decyzje – mówi Mariusz Szewczyk
Jeszcze w ubiegłym roku Mariusz Szewczyk dawał sobie czas do świąt Bożego Narodzenia z podjęciem decyzji o ewentualnym kandydowaniu. Teraz, mimo iż minął początek lutego, wciąż nie jest pewien czy wystartuje w nadchodzących wyborach. Szewczyk wydawał się naturalnym kandydatem PO na burmistrza, ale po zmianie władz w powiecie dębickim to już nie było takie oczywiste. Teraz on sam nie wie czy i ewentualnie z jakiego komitetu wystartuje.
To nie jest taka łatwa decyzja – mówi Szewczyk. I zależy ona od wielu osób. Na tę chwilę nie wiem czy jesienią będę ubiegał się o stanowisko burmistrza Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.