Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dziś wielkie święto w Czarnej! Imieniny Józefa!

czarna-rynekNiezwykle świątecznie jest dziś w Urzędzie Gminy w Czarnej. Imieniny obchodzi wójt gminy Czarna Józef Chudy. Z tej okazji do urzędu przybywają goście radni, sołtysi, przedsiębiorcy i zwykli mieszkańcy gminy. Właśnie ta ilość gości wzbudziła zaniepokojenie naszej Czytelniczki, która zadzwoniła do naszej redakcji.
Nietrudno zauważyć, że  goście „pod krawatami” odwiedzający Urząd Gminy przyjeżdżają samochodami i nimi wracają – mówi mieszkanka Czarnej. Obawiam się, aby nie przydarzyło się coś dzieciom. Szkoła jest przecież zaledwie kilkaset metrów od Urzędu a wielu z nich właśnie drogą obok szkoły udaje się w podróż powrotną.
Zadzwoniliśmy do dębickiej Komendy Policji z zapytaniem co można zrobić w takiej sprawie. Sprawdzimy co się dzieje w Czarnej – obiecali policjanci.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.