Previous
Next
Previous
Next

Wszystko jest abstrakcją – wystawa w Galerii MOK

wrnisaz14Przez najbliższe 4 tygodnie w Galerii sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oglądać można wystawę 4 artystów: Barbary Gancarz-Blonski, Marii Siuty-Góreckiej, Stanisława Góreckiego i Jana Siuty. Wystawa nosi tytuł „Malarstwo-Rysunek-Rzeźba” i jest prezentacją bardzo interesujących dzieł o abstrakcyjnym charakterze.

Stanisław Górecki, który jest profesorem zwyczajnym na wydziale sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego powiedział m.in. „Sztuka jest tym, co widzi w niej odbiorca a nie tym, co sobie artysta wymyśli”. To dobry znak dla bywalców Galerii Sztuki, którzy będą chcieli obejrzeć aktualną wystawę. Artyści nie narzucają swojego punktu widzenia świata i każdy może dowolnie interpretować ich dzieła.

Galeria Sztuki MOK mieści się przy ulicy Akademickiej 8 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, w soboty od 10.00 do 14.00 i w niedziele od 13.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.