Previous
Next
Previous
Next

Wygraj sukces

Patrycja Węgrzyn - nominacja Małgorzata Dunajska - wyróżnieniePo raz piąty Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zorganizował eliminacje wstępne do ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, którego 19. edycja wystartowała w tym roku. Przesłuchania odbywały się w Domu Kultury „Śnieżka”, dziesięciu młodych wokalistów otrzymało nominacje do etapu regionalnego.

Komisja artystyczna w składzie: Beata Pisarczyk, Mateusz Pieniądz, Janusz Susz obejrzała i wysłuchała 26 prezentacji w czterech kategoriach wiekowych. Nominacje do eliminacji regionalnych w kategorii 0-III: otrzymały Kinga Paszek z Rzeszowskiego Domu Kultury – Filii Staromieście i Weronika Pękala ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Chmielniku. Zuzanna Grecka, reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, zwyciężyła w kategorii IV-V. Nominacje w kategorii gimnazjów otrzymały: Joanna Kosiba z Miejskiego Gimnazjum Nr 3 w Dębicy, Adrianna Legutko z MOK w Dębicy, Oliwia Skóra, reprezentująca Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Aleksandra Stawarz z Rzeszowa i Dominika Pruchnicka z Zespołu Szkół w Gromniku. W najstarszej kategorii klas ponadgimnazjalnych nominacje powędrowały do rąk Kamili Mokrzyckiej z CSW w Rzeszowie i Patrycji Węgrzyn z III Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia dla: Małgorzaty Dunajskiej ze Szkoły Podstawowej w Nawsiu Brzosteckim, Róży Mazur, Oliwii Tutki i Róży Rogali z Rzeszowskiego Domu Kultury, Aleksandry Szali z CSW w Rzeszowie, Julii Markiewicz i Agnieszki Niedbalec z MOK w Dębicy, oraz Aleksandry Biernackiej z Pagorzyny. Osoby wyróżnione niestety nie biorą udziału w kwalifikacjach regionalnych.

Organizatorem Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” jest Tarnobrzeski Dom Kultury.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.