Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Edward Brzostowski: Pomnik Kaczyńskiego w Dębicy to hańba

IMG_1760Na dzisiejszej uroczystości odsłonięcia Memoriału Smoleńskiego byli również przeciwnicy pomnika. Wśród nich znaleźli się między innymi Marek Kamiński, Stanisław Skawiński, Piotr Michoń, Tomasz Wodziński, poseł Tomasz Kamiński i Edward Brzostowski. Nie było natomiast działaczy PO – Marcina Nowaka oraz Romana Ciszka.
Brzostowskiemu nie podoba się pomysł postawienia w Dębicy pomnika Lecha Kaczyńskiego.
To hańba, że w Dębicy, w mieście w którym Kaczyński doprowadził do upadku Igloopolu stawia się mu pomniki-  mówił Edward Brzostowski. Przez jego decyzję straciło pracę 40 tysięcy ludzi.
Edward Brzostowski z dezaprobatą przyglądał się maszerującym na Plac Mikołajkowów osobom.
Chodź z nami – wołali niektórzy z nich.
Były burmistrz Dębicy i twórca Igloopolu kręcił przecząco głową na te słowa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.