Previous
Next
Previous
Next

Uroczystość odsłonięcia Memoriału Smoleńskiego przebiegła spokojnie. Służby mudurowe czuwały.

IMG_2013To, że dziś nie doszło do jakichkolwiek zamieszek to zasługa  Policji i Straży Miejskiej. Kontrpikietę wobec przeciwników Memoriału Smoleńskiego zapowiadali między innymi kibice dębickich klubów piłkarskich.
Mieliśmy informację, że do konfrontacji z pikietującymi przeciwnikami Memoriału Smoleńskiego przygotowywali się między innymi kibice dębickich klubów piłkarskich – mówi Sylwester Bieszczad, komendant dębickiej straży miejskiej. Zarówno Policja jak i nasi funkcjonariusze byli przygotowani na różne scenariusze.
Uczestnicy dzisiejszych uroczystości, a zwłaszcza pikietujący byli fotografowani i filmowani. Licznie zgromadzona również była Policja i Straż Miejska. To z pewnością ostudziło „gorące głowy” i całość, poza gwizdami i okrzykami, przebiegła bez zakłóceń.IMG_1720

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.