Previous
Next
Previous
Next

Głowaczowa. Spotkanie z policjantami.

glowaczowaPolicjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego 19 marca spotkali się z dziećmi w Zespole Szkół w Głowaczowej. Tematem wizyty funkcjonariuszy było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. 
Firma Ventor przy współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy patronuje akcji edukacyjnej dotyczącej bezpiecznego poruszania się na drodze oraz zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez noszenie odblasków.W trakcie prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji warsztatów najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego poznają dobre praktyki związane z poruszaniem się na drodze. Przypominają sobie zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Utrwalają także informacje, poprzez zaaranżowane scenki, o tym, jak należy się zachować na przejściach dla pieszych.Prowadzący szkolenie funkcjonariusze szczególny nacisk kładą na zagadnienie widoczności pieszych – szczególnie na nieoświetlonych drogach. W trakcie zajęć dzieci otrzymują ,,uśmiechnięte” kamizelki oraz opaski odblaskowe. W takim stosownym do zasady: ,,Bądź widoczny- noś odblaski” uposażeniu na zakończenie warsztatów dzieci wraz z policjantami ćwiczą w praktyce zdobytą wiedzę.Wierzymy, że przekazane informacje oraz popularyzacja bezpiecznego ruchu pieszych, szczególnie pod kątem stosowania odblasków korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo na drogach. Policjanci będą jeszcze gościć w kolejnych placówkach, funcjonariusze odwiedzili również szkoły w Pustyni i Nagawczynie.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.