Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Stefan Bieszczad.Jestem szczęśliwy, że Memoriał Smoleński jest w Dębicy

IMG_1900Stefan Bieszczad, jeden z inicjatorów powstania Memoriału Smoleńskiego w Dębicy nie ukrywa osobistej satysfakcji z tego że pomnik ten powstał w Dębicy. Na antenie TVP Rzeszów powiedział, że jest szczęśliwy, iż pomnik ten powstał w Dębicy.
Bieszczad jest wiceprezesem komitetu, który wybudował Memoriał Smoleński w Dębicy. Dziś razem z jego przewodniczącym oraz Alicją Zając i Klarą Gęsicką dokonał symbolicznego odsłonięcia pomnika. W tym czasie przeciwnicy Memoriały zgromadzeni po drugiej stronie ulicy Rzeszowskiej zaczęli gwizdać. Byli to głównie członkowie dębickich struktur SLD. W tym samym czasie kilkaset osób, które uczestniczyło w uroczystościach zaczęło klaskać.
Bieszczad niespecjalnie przejął się reakcją przeciwników Memoriału.
Miało ich być tak wielu, a przyszła zaledwie garstka – mówił pod koniec uroczystości Stefan Bieszczad. Mimo wszystko to była piękna uroczystość, którą mieszkańcy miasta zapamiętają na długo. Jestem bardzo szczęśliwy, że Memoriał Smoleński powstał w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.