Previous
Next
Previous
Next

Kampania wyborcza trwa. W strzępy idą plakaty.

IMG_0337Chociaż wysoko zawieszony i wydawał się bezpieczny nie ocalał. Plakat eurokandydata Romana Ciszka nie ostał się po ataku przeciwników, którzy jak widać na fotografii mają inne zdanie na wiele spraw niż kandydat PO do Brukseli. To już chyba stały element naszych kampanii, że zamiast dyskusji na argumenty i programy walka wyborcza przejawia się w niszczeniu materiałów wyborczych osób inaczej myślących.
Romek to porządny chłop i dobrą pizzę robi. Plakatów mu niszczyć nie trza, bo uczciwą robotą na nie zapracował i jak chce kandydować, to niech se kandyduje – komentował w rozmowie telefonicznej z nami pan Janusz Półchłopek z Dębicy. Szanse mu dać trza tak jak i innym, którzy do Brukseli chcą na europosła. Niech ludzie ich zobaczą i se swojego wybiorą. Plaktów niszczyć nie trza ino na nie patrzeć. Tego wymaga kultura.
I nic dodać, nic ująć.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.