Previous
Next
Previous
Next

DZIEŃ DZIECKA W CKiB

DSC_0142Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowało wspaniałą zabawę i moc atrakcji. Z powodu niesprzyjającej aury zabawa odbyła się w budynku Domu Kultury w Brzeźnicy. Na początku wszystkich przybyłych powitał Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Pan Marcin Ciszek, który w imieniu swoim oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Brzeźnicy Stanisławy Piłat złożył wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Świetną zabawę zapewniła Pani Aneta Berczyk ze Studia Teatralno Muzycznego „Fama”, dzieciaki bardzo chętnie korzystały z możliwości wspólnej zabawy podczas prowadzonych przez Panią Anetę animacji. Dzieci odwiedziły magiczny świat Krainy Krasnoludków, Kolorowej Łąki oraz Kolorowej Tęczy, gdzie musiały odnaleźć magiczne amulety spełniające życzenia. Po wspaniałej zabawie przybyli do nich specjalni goście. Funkcjonariusze policji z posterunku w Brzeźnicy przynieśli ze sobą rekwizyty policyjne pomagające im w codziennej pracy, oraz odpowiedzieli na szereg pytań zadawanych przez dzieci. Policjanci przypomnieli również o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Na zakończenie przeprowadzony został qwiz podczas którego dzieciaki mogły się pochwalić wiedzą na różne tematy. Wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez firmę ŚNIEŻKA. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Zespół Szkół z Brzeźnicy zapewniło watę cukrową oraz popcorn.Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom zabawy, miło jest widzieć uśmiechnięte i zadowolone twarze dzieci. Z całego serca życzymy aby pozostały takie przez cały rok.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.