Previous
Next
Previous
Next

Ech muzyka, muzyka. Taniec boso na bruku i strażnicy miejscy

IMG_3670
Podczas wczorajszych Dni Dębicy piękna muzyka płynąca ze sceny w wybitnie przypadła do gustu dwóm jegomościom. Jeden z nich na tyle dał się unieść chwili, że zsuł obuwie i rozpoczął taniec na bosaka przed muszlą koncertową. Dźwięki płynąc ze sceny wprawiły go w tak dobry humor, że obuwie ono zaczął podrzucać do góry i usiłował je łapać, co kompletnie mu się nie udawało. Tańce owe stawały się coraz bardziej intensywne i przykuwały publiczności wywołując uśmiechy przybyłych na święto miasta. Nie wiadomo jak dalej przebiegałby występ tancerzy gdyby nie interwencja straży miejskiej, którzy w dość radykalny i stanowczy sposób przerwali występ.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.