Previous
Next
Previous
Next

PiS rzuci wyzwanie Rokoszowi? Wystawią własnego kandydata na wójta?

rokoszJak się nam udało nieoficjalnie dowiedzieć PiS wystawi swojego kandydata na wójta w gminie Dębica. – W grę mogą wchodzić dwa nazwiska – Roberta Mazura z Brzeźnicy, obecnego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i jeszcze jednej osoby, której tożsamość jest jeszcze skrzętnie skrywana – mówi jedna z osób związanych z PiS.
Jeśli te informacje potwierdzą się i PiS, a pośrednio Jan Warzecha jako szef tej partii, wystawi Rokoszowi kontrkandydata to będzie spore zaskoczenie.Warzecha kiedyś był wicewójtem w gminie Dębica i chwalił sobie pracę w urzędzie. Nigdy nie pozwalał sobie na jakiekolwiek złe komentarze pod adresem Rokosza czy gminy Dębica w ogóle. Czy teraz zmienił zdanie? Władze PiS wydały nieoficjalne zalecenie, aby partia wystawiała kandydatów na wójtów w każdej gminie. I być może jest to właśnie efekt tego nakazu. Ale jednocześnie PiS, najprawdopodobniej, nie wystawia swojego kandydata na wójta w gminie Jodłowa, a więc rodzinnej gminie Warzechy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.