Previous
Next

Zaginęła 14 – letnia mieszkanka Dębicy

14-latkaKomenda Powiatowa Policji poszukuje nastoletniej mieszkanki Dębicy. Dziewczyna wyszła z domu w sobotę 23 sierpnia i do tej pory nie powróciła.
14-latka wyszła z domu w ubiegłą sobotę około godz.13.00 i do tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Policja o zdarzeniu została poinformowana w niedzielę, trwają poszukiwania.
Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy czarne, długie, z prawej strony głowy wygolone.
Ubrana była w granatową sukienkę w kwiaty przed kolano, trampki koloru jasno różowego, miała torebkę koloru złotego.
Osoby, które mają informacje dotyczące opisanej osoby, proszone są kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy z nr 997.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.