Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pierwsza Dziesiątka w Pustyni o Puchar Wójta Gminy Dębica

DSC0432520 września na obiektach MULKS Pustynia odbyła się Pierwsza Dziesiątka o Puchar Wójta Gminy Dębica. W biegu udział wzięło 38 uczestników ( 32 mężczyzn i 6 kobiet ) z województwa podkarpackiego, małopolskiego i mazowieckiego. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 10 km który rozpoczął się na obiektach sportowych w Pustyni i przebiegał przez teren Gminy Dębica ( Pustynia – Kozłów – Brzeźnica Wola – Paszczyna – Pustynia ). Klasyfikacja generalna podzielona była na kategorie kobiet i mężczyzn OPEN. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki. Dla zdobywców miejsce I – III w każdej kategorii organizatorzy przewidzieli puchary oraz nagrody finansowe, które wręczyli Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, Łukasz Darłak z firmy Darco Sp. z o.o. , Marcin Nowak Dyrektor Zespołu Szkół w Pustyni oraz Krzysztof Lipczyński Z-ca Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Organizatorami Pierwszej Dziesiątki byli: Roman Mazur z Pustyni oraz MULKS w Pustyni na czele z Prezesem Klubu Tomaszem Niedbalcem. Współorganizatorami byli Zespół Szkół w Pustyni, Urząd Gminy Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Klasyfikacja najlepszych trzech miejsc w każdej z kategorii:
Klasyfikacja kobiet:
I miejsce – Katarzyna Burghardt z czasem 39:13 reprezentująca RLTLZTE Radom/ Muszyna
II miejsce – Anna Rochmalska z czasem 43:57 reprezentująca KB Maratończyk Dębica
III miejsce – Justyna Stadnik z czasem 44:54 reprezentująca Zabiegani Ropczyce
Klasyfikacja mężczyzn:
I miejsce – Jacek Żądło z czasem 31:25 reprezentujący LKS Stal Mielec
II miejsce – Grzegoż Czyż z czasem 33:32 reprezentujący Grupa Azoty Automatyka Bogumiłowice
III miejsce – Jakub Burghardt z czasem 34:11 reprezentujący Travel Muszyna
Klasyfikacja wszystkich uczestników znajduje się na stronie: www.pomiar-czasu.pl w zakładce wyniki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.