Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zbiórka dla zwierząt w potrzebie i akcja „Zerwijmy łańcuchy” – zapraszamy od piątku do Tesco!

amber-aKolejna okazja do pomocy! Wszystkich, którzy chcą wesprzeć zwierzaki w potrzebie przekazując karmę lub inne akcesoria zapraszamy w najbliższy weekend do Tesco przy ul. Kościuszki w Dębicy. Tym razem zbiórka będzie połączona z akcją „Zerwijmy łańcuchy”, mającą na celu uświadomienie ludziom jak wygląda świat z perspektywy psa łańcuchowego, jak wycieńczające, koszmarnie nudne i bezsensowne jest życie na 2 metrach kwadratowych.
Wolontariusze z ramienia OTOZ Animals dyżurować będą w Tesco w dniach:
– piątek – 26 września – od godz. 14 do 20,
– sobota – 27 września – od godz. 10 do 20,
– niedziela – 28 września – od godz. 14 do 17.
Bardzo prosimy o wsparcie!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.