Previous
Next
Previous
Next

Portret Jasia

IMG_7387Jaś to mały uroczy kucyk z pizzerii „Pietro” w Czarnej. Kilka tygodni temu zamieściliśmy artykuł na jego temat, ale Jaś to tak ujmujące zwierzę, że można by o nim pisać bez końca. Kucyk ma „Pietro” specjalnie wydzieloną zagrodę. Zawołany po imieniu przybiega do ogrodzenia i oczekuje poczęstunku. Chętnie je marchewkę, jabłka czy inne warzywa i owoce. Jaś jest malutki. Ma mniej niż metr wzrostu i bardzo pogodne usposobienie. Można go „na żywo” zobaczyć w Czarnej, np. podczas weekendowej wycieczki za miasto.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.