Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Wygrywa Ewa Gołębowska – ma 57 % głosów. Michał Maziarka 43 %.

Ewa Gołębiowska wygrała wybory na Burmistrza Pilzna, pokonując kandydata PiS Michała Maziarkę. Ewę Gołębiowska poparło 57 procent, a na jej rywala głosowało 43 procent wyborców.
Frekwencja wyborcza była znacznie wyższa niż w całym kraju. W poszczególnych komisjach obwodowych głosowało od do Urzędująca Burmistrz Pilzna wygrała w z komisji obwodowych. Michał Maziarka uzyskał lepszy wynik w komisjach obwodowych w Biełowach, Strzegocicach, Dobrkowie, Słotowej i Jaworzu Górnym.
Do Rady Miejskiej Pilzna weszli: Paweł Gawlik, Jerzy Curyło, Tadeusz Pieczonka, Paweł Brzęczek, Beata Soprych, Czesław Ziaja, Bogdan Rębiś, Barbara Srebro, Łukasz Sok, Jerzy Urjasz, Czesław Buras, Jan Strzała, Aleksandra Górzan, Paweł Bożek, Marcin Potempa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.