Previous
Next
Previous
Next

Śliwa, Krawczyk i Kamiński popierają Szewczyka w wyborach na burmistrza

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9QJerzy Gągała popiera Mariusza Trojana a pozostali trzej kandydaci -Jarosław Śliwa, Krzysztof Krawczyk i Marek Kamiński postanowili poprzeć Mariusza Szewczyka w jego zmaganiach o fotel burmistrza Dębicy. Tym samym lokalna scena polityczna jest bardzo wyraźnie podzielona na dwa obozy. O tym, że będzie głosował na Szewczyka mówi również obecny jeszcze burmistrz Paweł Wolicki. Z kolei jego zaufany zastępca Jerzy Gągała poparł Mariusza Trojana. Ta kampania pełna jest nieoczekiwanych zwrotów i ten podział politycznych sojuszy to jeden z tych elementów o którym trudno byłoby przypuszczać jeszcze kilkanaście dni temu. Obaj kandydaci na burmistrza prężą przysłowiowe muskuły i zabiegają o sympatię wyborców. Jakie będą efekty tych działań przekonamy się w niedzielę 30 listopada.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.