Previous
Next
Previous
Next

Bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności agroturystycznej

10146249
Instytut Funduszy Europejskich zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie z zakresu prowadzenia działalności agroturystycznej. W ramach szkolenia organizator zapewnia materiały szkoleniowe, catering oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Jest to możliwość uzyskania informacji na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, zwłaszcza wykorzystania posiadanych gospodarstw oraz domów w celu przyciągnięcia turystów z miast zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu na wsi. Warto skorzystać z tej możliwości aby dowiedzieć się jak zarobić dodatkowe pieniądze.
BRZEŹNICA, DOM KULTURY UL. DĘBICKA 23.
niedziela, 30 listopada, godzina 15.00
źródło: Urząd Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.