Previous
Next
Previous
Next

Jarosław Śliwa wiceburmistrzem Dębicy

S007300710 grudnia br. podczas specjalnie zwołanej w Urzędzie Miejskim konferencji prasowej burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk przedstawił swojego zastępcę, którym został Jarosław Śliwa. 
„Aby sprawnie zarządzać miastem, burmistrz potrzebuje jako współpracownika swojego zastępcy. Stanowisko to powinna pełnić osoba, która daje wsparcie burmistrzowi w wypełnianiu obowiązków na rzecz miasta, osoba wybrana ze względu na swoje kompetencje, co podkreślałem w czasie kampanii wyborczej. Zastępca z jasno sprecyzowanym zakresem odpowiedzialności i decyzyjności usprawni funkcjonowanie urzędu, co wpłynie na zmianę wizerunku lokalnego samorządu. Będzie on głównie odpowiedzialny za nadzorowanie pracy Wydziału Gospodarki Komunalnej, Wydziału Infrastruktury Miejskiej, Wydziału Gospodarki Przestrzennej , Wydziału Inwestycji. Uznałem, że właściwą osobą na tym stanowisku będzie Pan Jarosław Śliwa. Otrzymał mandat zaufania od mieszkańców Dębicy uzyskując w pierwszej turze wyborów na burmistrza ponad 3,5 tys. głosów. Jego koncepcja rozwoju Dębicy jest najbardziej spójna z moją. Posiada doświadczenie samorządowe, duże ambicje, a przede wszystkim kompetencje i merytoryczne przygotowanie do wykonywania obowiązków zastępcy burmistrza miasta. Od 2005 roku jest Dyrektorem Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy, członkiem Komisji Kwalifikacyjnej POIIB. Posiada uprawnienia do projektowania i nadzoru nad wykonywaniem robót w branży konstrukcyjno – budowlanej. W kadencji 2010 – 2014 sprawował mandat radnego miejskiego. Jest osobą bezpartyjną, co uniezależnia go od wykonywania poleceń partyjnych przełożonych. Mojemu zastępcy życzę dobrej współpracy oraz wielu sukcesów w realizacji wspólnych celów dla dobra miasta i jego mieszkańców” – powiedział burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.