Previous
Next
Previous
Next

II Konfrontacje Muzyczne im. Zbigniewa Warchoła

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza do udziału w II Konfrontacjach Muzycznych im. Zbigniewa Warchoła. W tym roku dominować mają rap i hip-hop. Przesłuchania odbywać się będą w Domu Kultury „Mors”, w dniach 13-14 lutego, dzień później przegląd zakończą warsztaty z rapu i beatboxu, połączone z koncertem finałowym.
Przegląd ma na celu prezentację dorobku artystycznego amatorskich zespołów muzycznych oraz pokazanie różnorodności gatunków muzycznych, ich popularyzację i wymianę doświadczeń wśród uczestników. W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły muzyczne oraz osoby działające przy ośrodkach, domach kultury lub innych instytucjach, bez ograniczeń wiekowych. Każdy uczestnik zaprezentuje na scenie dowolną ilość utworów w dowolnej aranżacji.
Zgłoszenia do udziału w przeglądzie można składać do 6 lutego 2015 r.. na adres: Dom Kultury „Mors, ul. Sportowa 28, 39-200 Dębica, tel. /fax 14 680 93 60, e-mail: konkursymokdebica@gmail.com.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.