Previous
Next
Previous
Next

Koncert dla Bartka Hebdy

W Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert charytatywny dla Bartka Hebdy pt. „6 dawek życia”. W czasie koncertu członkowie Stowarzyszenia Pomocy Społecznej „Ad Astram” oraz przyjaciele Bartka Hebdy zebrali 3.6 tys. zł. Podziękowano jednocześnie wszystkim darczyńcom m.in. Małgorzacie Kędzior, dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Marzenie Socha, jej zastępcy oraz Kindze Chojeckiej-Krasoń, prezesowi Stowarzyszenia Pomocy Społecznej „Ad Astram”.
24-letni Bartłomiej Hebda choruje na chłoniaka Hodgkina, czyli chorobę węzłów chłonnych, z którą walczy od 3 lat. Obecnie jest leczony paliatywnie. By kuracja przyniosła efekty potrzebne jest 6 dawek leku. Każda z nich kosztuje ok. 50 tys. zł. Łącznie Bartek potrzebuje na wyjście z choroby ponad 320 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać ok. 240 tysięcy złotych. Bartek jest podopiecznym Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa”. Znaczącą pomoc udzieliła mu również Firma Oponiarska „Dębica”.
W koncercie prowadzonym przez Dominikę Migoń wystąpili: Aleksandra Ożóg, Kacper Leśniowski, Dominika Kobiałka, które towarzyszył gitarzysta Dariusz Majewski, Gang Marcela oraz Jan Wojdak z towarzyszeniem zespołu i solistki Arisi Vinci.
W przeprowadzenie koncertu zaangażowali się pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury.

fot. Andrzej Janiec
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.