Previous
Next

Olbrzymi kosz wielkanocny na Rynku w Pilźnie

DSC_5798Od dziś, Rynek w Pilźnie ma niezwykłą ozdobę świąteczną, a mianowicie kosz wielkanocny o średnicy około 2 metrów! Metalową konstrukcję wykonano bezpłatnie dzięki uprzejmości Wojciecha Świerczka – dyrektora firmy MET-CHEM Pilzno. Następnie, obramowanie zostało oplecione wikliną przez uczestników Centrum Integracji Społecznej w Pilźnie  – Stanisława Witka i Piotra Kluzę.
Z kolei autorkami dekoracji są Natalia Chodór i Anna Bożek. To nie koniec atrakcji świątecznych dla mieszkańców, a zwłaszcza dla dzieci. Jeśli będzie odpowiednia pogoda, w  sobotę w godz. 9-15 (i tylko w sobotę) Na rynku będzie utworzona zagroda wielkanocna z prawdziwymi królikami i owieczkami
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.