Previous
Next
Previous
Next

Szczęśliwa Biedronka w Straszęcinie – kilkadziesiąt wygranych w Lotto

IMG_9231W Biedronce w Straszęcinie kilka tygodni temu uruchomiono punkt Lotto. – Prawie połowa grających u nas wygrywa – cieszy się Marian Sak  z Biedronki. Nie są to bardzo duże kwoty, ale ilość wygrywających robi wrażenie.
Biedronka w Straszęcinie działa od ubiegłego roku, ale już zyskała wielu wiernych klientów.
-To przede wszystkim lokalizacja tuż obok drogi do Pilzna, ale też i jakość towarów oferowanych w sklepie – mówi Marian Sak. Staramy się też stale podnosić naszą ofertę – tym elementem jest uruchomienie punktu Lotto – pierwszego w Straszęcinie. Niezwykle nas zaskoczyło, że prawie połowa grających u nas wygrywa.
Jak dodaje Marian Sak, nie są to bardzo duże kwoty, ale wygrana zawsze cieszy.
Największa kwota jako u nas została wygrana to kilkaset złotych, pozostałe są mniejsze, ale cieszy nas, że nasi klienci wygrywają – dodaje Marian Sak. Trudno mi określić co powoduje, że właśnie u nas mamy tak dobre wyniki, bo Lotto to gra liczbowa. Może po prostu Straszęcin to miejsce magiczne, gdzie ludzie są pozytywnie nastawieni do życia i mają szczęśliwą rękę skreślając numery na kuponach lotto.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.