Previous
Next

Były wicestarosta Czesław Kubek został sekretarzem w gminie Pilzno

czeslaw-kubek-nowym-sekretarzemGmina Pilzno ma nowego sekretarza. W wyniku konkursu, stanowisko objął Czesław Kubek, który w tym roku skończy 60 lat. Za Czesławem Kubkiem przemawiają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów oraz z zarządzania audytem wewnętrznym jednostek finansów publicznych. Czesław Kubek w trakcie kariery zawodowej był pracownikiem m.in. Urzędu Kontroli Skarbowej. W ostatnich kilkunastu latach dał się poznać mieszkańcom regionu jako starosta dębicki, wicestarosta oraz radny powiatowy.
źródło. UM Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.