Previous
Next
Previous
Next

Majówka z Polskim Czerwonym Krzyżem

Miting_2013_018Zapraszamy mieszkańców i młodzież dębickich szkół na miting czerwonokrzyski, organizowany przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża na Rynku Miasta Dębicy, który odbędzie się w dniu 22 maja 2015 r. od godz. 11.00.

W programie m. in.:
– ułożenie Godła Czerwonego Krzyża na płycie rynku,

  • pokaz udzielania pierwszej pomocy,
  • badanie ciśnienia i cukru we krwi,
  • występ akordeonistów z Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy,
  • krótkie występy młodzieży z szkolnych Kół PCK na temat zdrowego stylu życia,
  • kwesta uliczna na sfinansowanie pobytu na koloni dzieci z rodzin najuboższych.

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.