Previous
Next

X Jubileuszowa BICYKLOMANIA już 6 czerwca !

plakat_bicyklomania_2015_PODGLAD3Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym pod nazwą „BICYKLOMANIA 2015”. Start X Jubileuszowej Bicyklomanii odbędzie się 6 czerwca (sobota) o g. 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności.

Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy przy współpracy z firmą Arkus&Romet przewiduje szereg atrakcji od przejazdu wyznaczoną trasą (trasa w jedną stronę o długości ok. 15 km, czas przejazdu 3 godziny), poprzez turniej dla rodzin z dziećmi, zawody dla młodzieży i dorosłych po maraton Zumby. W programie jest także wiele atrakcji zaplanowanych podczas Pikniku Rowerowego, który odbędzie się na stadionie przy ul. Akademickiej. Uczestnicy Bicyklomanii będą mogli m.in. skorzystać  ze strefy zabawy dla dzieci (dmuchane zamki i inne zabawki) oraz uczestniczyć w grach, zabawach i konkursach. Organizatorzy dla uczestników Bicyklomanii  przygotowali szereg nagród i niespodzianek. W kategorii „dla szkół i grup zorganizowanych” dla każdej grupy liczącej 30 i więcej osób przewidziany jest bon na zakup roweru. Dodatkowy bon na zakup roweru organizatorzy przewidują dla najliczniejszej grupy zorganizowanej która będzie uczestniczyła w Bicyklomanii. W kategorii „dla wszystkich uczestników” Bicyklomanii nagrodą jest 50 biletów na koncert „Czad Festiwal”. Organizatorzy przygotowali także zestawy gadżetów dla zwycięzców w kategorii „dla najmłodszego i najstarszego uczestnika” oraz dla zwycięskich drużyn w konkurencjach podczas pikniku.

Organizatorzy przypominają, że warunkiem uczestnictwa w przejeździe jest posiadanie własnego kasku rowerowego ( organizatorzy nie zapewniają kasków rowerowych).

Trasa przejazdu: „Start Plac solidarności – ul. Kościuszki – ul. Krakowska, Ul. Krótka, Ul. Kolejowa, Ul. Głowackiego, Ul. Kościuszki, Ul. Słoneczna, Al. Jana Pawła II, Straszęcin, Przyborów, Chotowa Ośrodek Rekreacyjny Grand postój i z powrotem Przyborów, Straszęcin, Ul. 1 Maja, Ul. Krakowska, Ul. Rzeszowska, Ul. Kościuszki, Ul. Ratuszowa,  Meta Stadion Sportowy Ul. Akademicka w Dębicy”.

Kontakt dla zainteresowanych udziałem w Bicyklomanii :

 Urząd Miejski w Dębicy

Wydział Promocji

tel. ( 14 ) 683 8239

e-mail.sylwia.gwozdz@umdebica.pl, klaudia.stalec@umdebica.pl

Regulamin i inne dokumenty dotyczące udziału w Bicyklomanii do pobrania na stronie :

http://debica.pl/aktualnosci/2015/05/x-jubileuszowa-bicyklomania-juz-6-czerwca

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.