Previous
Next
Previous
Next

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

policjaPolicjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali podczas ostatniego weekendu 6 praw jazdy. Kierujący utracili uprawnienia po tym, jak w terenie zabudowanym znacznie przekroczyli prędkość. 
Trzech kierowców straciło prawo jazdy w miejscowości Bielowy. Kierujący volvo 24-letni mieszkaniec Pilzna poruszał się z prędkością 103 km/h. Następna była 34-letnia mieszkanka Parkosza, która hondą odysey jechała 104 km/h. Kierowca subaru imprezy również stracił uprawnienia na 3 miesiące, po tym jak w miejscu obwarowanym ograniczeniem prędkości do 50 km/h jechał 106 km/h.
W sobotę w Brzostku kierujący skodą octavią 38-letni mieszkaniec Krakowa jechał z prędkością 113 km/h. W niedzielę w Strzegocicach funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia dwóch kierowców. Pierwszy z nich 45-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał vw 105 km/h. Niechlubnym rekordzistą tego dnia okazał się kierujący oplem 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, który w terenie zabudowanym jechał 135 km/h.
Osoby które straciły uprawnienia na 3 miesiące w wyniku przekroczenia prędkości ponad 50 km/h w terenie zabudowanym ukarano mandatem karnym od 400 do 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.