Previous
Next

Niebezpiecznie w Korzeniowe

IMG_5009Stara, pogięta blacha chroni głęboką studzienkę tuż obok zabytkowego dworku w Korzeniowie. W studzience co prawda są na dnie jakieś śmiecie a nie woda, ale jest na tyle głęboka, że gdyby wpadło tam nawet większe dziecko miałoby kłopot z wyjściem na zewnątrz. Zagrożenie może być realne bo kilkadziesiąt metrów dalej mieści się nowo wybudowana szkoła, gdzie uczy się spor gromadka ciekawych świata młodych mieszkańców Korzeniowa.  Sprawę tę polecamy troskliwym zapewnie o bezpieczeństwo mieszkańców władzom gminy Żyraków.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.