Previous
Next
Previous
Next

AQUATRACK jest już dostępny

6786_1313721765311345_8457135048714795200_nMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Firma Oponiarska Dębica zapraszają na wodny tor przeszkód AQUATRACK.

Od czwartku do zamknięcia basenów w niedzielę wszyscy korzystający z kompleksu mają możliwość spróbować swoich sił w jak najszybszym pokonaniu toru przeszkód. Tor został wynajęty od Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie na okres czterech ostatnich dni ferii. Dzięki finansowemu zaangażowaniu Firmy Oponiarskiej Dębica, która z dużą chęcią przyłączyła się do organizacji wydarzenia, wszyscy mieszkańcy Dębicy i regionu mogą korzystać z wodnego toru przeszkód uiszczając jedynie opłatę wstępu na baseny. Ratownicy zatrudnieni na obiekcie pragną również poinformować, że osoby nieumiejące pływać oraz dzieci do lat 10 muszą przebywać na torze przeszkód wyłącznie pod bezpośrednią kontrolą opiekunów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zabaw pracownicy będą udostępniać nieodpłatnie każdemu zainteresowanemu rękawki do pływania. Życzymy udanej i bezpiecznej zabawy.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.