Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Strażacy z OSP Łęki Dolne jednymi z najlepszych w Polsce

osp-leki-dolne-strazacy-na-medalOgólnopolski sukces Ochotniczej Straży Pożarnej Łęki Dolne. Jednostkę nagrodzono wysokim, trzecim miejscem w konkursie „Strażacy na medal”. Przedsięwzięcie PKN Orlen miało dwa etapy – najpierw odbyło się głosowanie internautów, a następnie jury wybrało prężnie działających strażaków. W konkursie uczestniczyło 179 jednostek z całego kraju. Gratulujemy.
Źródło: UM Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.