Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Sandomierskiej

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Sandomierskiej w Dębicy. W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, ranny został 55-letni mieszkaniec Pustyni, kierowca jednego z pojazdów.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.13, na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Transportowców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym mercedesem actros nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Sandomierską ciężarowemu manowi. W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierowca mercedesa, 55-letni mieszkaniec Pustyni. Mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala. Kierujący manem, 33-letni mieszkaniec Dębicy, nie ucierpiał w wypadku. Przez około trzy godziny droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację niezbędną do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.