Previous
Next
Previous
Next

Hotel Igloopol obok tamy nad Wisłoką, a tam Coctail bar – niezwykły film os. Słoneczne z 1983 roku

igloopolKto to jeszcze pamięta? Hotel Igloopol obok tamy nad Wisłoką a w nim Coctail bar? Na profilu FB Kombinat Rolno – Przemysłowy Igloopol można zobaczyć unikalny film z 1983 roku, który pokazuje te nieistniejące już obiekty i kilka migawek z osiedla wybudowanego przez Kombinat. Klimat epoki podkreślają samochody – nyski, maluchy czy stara,poczciwa Warszawa. Rewelacja, łza się w oku kręci.
Film można zobaczć pod tym linkiem
https://www.facebook.com/Kombinat-Rolno-Przemys%C5%82owy-Igloopol-1586401538314127/?ref=hl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.