Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W chlewiku i sklepiku – Polska Kronika Filmowa o zakładach mięsnych KRP „Igloopol”

safe_image (1)30 lat remu w 1986 roku powstał reportaż na temat działalności KRP Igloopol w Dębicy. Dziennikarze Polskiej Kroniki Filmowej odwiedzili Dębicę i nakręcili materiał któremu nadali tytuł „W chlewiku i w sklepiku”. Reportaż trafił do Narodowego Archiwum Cyfrowego. Można go obejrzeć pod tym linkiem http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=en%2Fnode%2F9372

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.