Previous
Next
Previous
Next

Eko lekcje z Tikkurilą

eco8 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy odbyły się eko lekcje zorganizowane przez firmę Tikkurila Polska. Podczas interaktywnych zajęć młodzi ekolodzy dowiedzieli się m.in. jak mogą osobiście dbać o swoje otoczenie, w jaki sposób segregować śmieci, co to jest recykling czy jak powstaje plastikowa butelka. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały ciekawostek dotyczących ochrony środowiska naturalnego i aktywnie odpowiadały na pytania zadawane przez prowadzących.
Eko spotkania z dziećmi są kolejnym działaniem firmy Tikkurila na rzecz budowania świadomości ekologicznej, realizowanym w ramach strategii CSR. W roku ubiegłym firma przeprowadziła podobne zajęcia dla dzieci ze SP nr 2 w Dębicy. ”Dla skutecznego propagowania zachowań i działań proekologicznych bardzo ważne jest również odpowiednie przygotowanie teoretyczne – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds, Komunikacji Korporacyjnej i PR Tikkurila. „Do rozpoczęcia przygody z ekologią zapraszamy najmłodszych, ponieważ wierzymy, że im wcześniej zapoznają się oni z problematyką dotyczącą tego zagadnienia i zrozumieją potrzebę dbania o środowisko naturalne, tym większa będzie szansa, że zachowają postawę proekologiczną w przyszłości” – dodaje.
W lekcjach wzięło udział blisko 360 uczniów z klas 1-3. Merytorycznego wsparcia firmie Tikkurila udzieliła Branżowa Organizacja Odzysku, z którą Tikkurila od lat współpracuje w zakresie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.