Previous
Next

Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej

plakat-marzStowarzyszenie Orkiestra Dęta – Gmina Dębica oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica zapraszają serdecznie na OTWARTE MISTRZOSTWA MAŻORETEK POLSKI POŁUDNIOWO – WSCHODNIEJ pod patronatem Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza, które odbędą się 01.05.2016 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie–Skłodowskiej w Pustkowie-Osiedlu. Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 10.00 przemarszem Zespołów Mażoretkowych spod Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu na Halę Sportową Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu. Wstęp wolny.
Serdecznie Zapraszamy !

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.