Previous
Next
Previous
Next

PCK zbiera na kolonię dla dzieci

logo PCKWe wszystkie niedziele maja, w godzinach przedpołudniowych, prowadzona będzie na terenie miasta kwesta uliczna do puszek PCK z przeznaczeniem na sfinansowanie organizowanej przez Podkarpacki Oddział Okręgowy PCK koloni dla dzieci z najuboższych rodzin z powiatu dębickiego.
Kolonie organizowane są przez dębicki PCK już od 15 lat. Dzięki ofiarności społeczeństwa dębickiego z letniego wypoczynku skorzystało dotychczas 150 dzieci. Działacze PCK będą również zbierać pieniądze na ten cel wśród radnych na sesji powiatowej, miejskiej i gminnych.
Członkowie PCK w Dębicy zwracają się do dębickiego społeczeństwa o dokonanie choćby minimalnych darowizn aby wysłać jak największą liczbę dzieci. Liczymy na to, że społeczeństwo poprze naszą charytatywną akcję – powiedział Zbigniew Szurek, działacz PCK.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.