Previous
Next
Previous
Next

Pięknie całuje rączki pani dyrektor

IMG_5793Uśmiechem i pocałowaniem ręki zareagował Ferdynand Bachurski na zaproszenie dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Małgorzaty Kędzior do udziału  w programie „Rodzina 500 +”. – No niestety ja już jestem wyłączony z grona beneficjentów tego programu – z wyraźnym smutkiem mówił były kiedyś radny Rady Powiatu. – Ależ nie wszystko jeszcze stracone – zachęcała Małgorzata Kędzior, wręczając mu ulotkę informującej o programie.  Radny ulotkę wziął, ale bez przekonania. – Niestety, inni muszą nas zastąpić w tej szczytnej idei – wzdychał pan Ferdynad.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.