Previous
Next
Previous
Next

Uroczystości 3-Majowe w Pustkowie Osiedlu

3matjaZ okazji Uchwalenia Konstytucji Centrum Kultury i Bibliotek oraz Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Gminy Dębica w dniu 3 maja na placu obok Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu organizuje Piknik Majowy, który rozpocznie się o godz. 15.30 przemarszem Orkiestry Dętej spod Domu Kultury na parking obok bloku 54. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali animacje oraz dmuchańce. Piknik zakończy zabawa taneczna z Zespołem MEGA.

Serdecznie zapraszamy !

W programie:
15.30 – Przemarsz Orkiestry spod Domu Kultury na plac obok bloku 54
15.45 – Koncert Orkiestry przed blokiem 54
16.00 – Przemarsz Orkiestry pod Dom Kultury
16.15 – Powitanie gości i rozpoczęcie Pikniku na placu obok Domu Kultury
16.30 – Koncert Orkiestry Dętej
17.30 – Animacje dla najmłodszych
18.30 – Zabawa taneczna
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.