Previous
Next

Potrącenie pieszej na ulicy Cmentarnej w Dębicy

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Dębicy na ulicy Cmentarnej. Kierowca forda potrącił pieszą. Ranną 86-letnią kobietę przewieziono do szpitala.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz.16, na ulicy Cmentarnej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta weszła na jezdnię poza przejściem dla pieszych, wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku potrącenia i doznanych obrażeń, poszkodowaną mieszkankę Dębicy przewieziono do szpitala. Kierujący fordem mondeo, 61-letni mieszkaniec Dębicy oraz potrącona kobieta, byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili niezbędną dokumentację, pozwalającą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.